Uçak Bileti / Medikal Form

Uçak bileti

Tüm turlarımızın uluslararası uçak bileti hariç satıldığını biliyorsunuz. Bunun temel sebebi yılda 10.000’den fazla garanti depar sunuyor olmamızdır. Size istediğiniz tarihte, aynı tura katılabilme imkanı sunuyoruz. Bu aynı zamanda farklı uçak bileti maliyetleri ve uçuş fırsatlarını seçtiğiniz tur kalkış tarihi ile kombine etme imkanı sunuyor.

Uçak biletinizi de seyahat programınızı da tek elden satın almak ve tek bir muhatap ile ilerlemek isterseniz sizin için en iyi fırsatları kombine edebiliriz.

Uçuş tercihleriniz için lütfen bize ulaşınız.

Medikal Form

Geographika ile seyahate katılan tüm misafirlerimizin sağlık durumlarını doğru olarak bildirmesi zorunludur.

Tur rezervasyonu esnasında ve/veya bu formun ilgili bölümlerinde sağlık problemi veya fiziksel dezavantajı olduğunu belirten tüm misafirlerimizin, tam teşekküllü bir hastaneden veya aile doktorundan, rezervasyon yaptırmış olduğu tur programına katılabileceğine dair rapor getirmesi gerekmektedir. Aksi durumda GEOGRAPHIKA tur rezervasyonunu iptal etme hakkını saklı tutar.

Antarktika Gemi Seyahatine katılan tüm misafirlerimizin (IAATO) formunu doldurması zorunludur.

Gemi seyahati Medikal formu için lütfen bize ulaşınız.

Genel email adresimiz:emailBilgi talebiniz acil ise veya seyahat halindeyseniz lütfen +902164183118 veya +905423246978 numaralı telefonlardan bize ulaşınız.