Tur Rezervasyon

Depozito ödemeli ön rezervasyon veya mail order / banka transferi seçeneği kullanarak kesin rezervasyonunuzu aşağıdaki formu kullanarak yapabilirsiniz. Bu formu kullanarak rezervasyon yapmış tüm misafirlerimizin Geographika Mesafeli Tüketici Sözleşmesini okuyup onayladığı kabul edilir.

Bu formu doldurmuş olmanız, tur rezervasyonunuzun garanti edildiği manasına gelmez. Kesin konfirme için yer durumunu (müsaitlikler anlık değişmektedir) ve ödeme bilgilerinizi kontrol ettikten sonra teyid edeceğiz.

Tur rezervasyonu yazılı olarak kendilerine konfirme edilen tüm misafirlerimizin,

1) Geographika_Tuketici_Mesafeli_Sozlesmesini linkten (2) nüsha indirerek, imzalayıp adresimize göndermesi zorunludur. Tarafımızdan imzalı (1) nüshası, fatura, tur rezervasyon voucher ve sigorta poliçesi ile adresinize gönderilecektir.

2) Sağlık sorunu olan tüm katılımcılar ve olmasa dahi tüm Antarktika yolcularının Medikal formu doldurması gerekmektedir. Aksi durumda Geographika hiç bir mesuliyet kabul etmemektedir. Medikal formdaki sorunları dikkatlice okumanızı tavsiye ederiz.

* Doldurulması zorunlu alanlardır.

İLETİŞİM BİLGİLERİNİZ

KİŞİSEL BİLGİLERİNİZ

TUR REZERVASYON BİLGİLERİ

UÇUŞ BİLGİLERİ

Tur başlangıç tarihi ile aynı olmayabilir.

Tur bitiş tarihi ile aynı olmayabilir.

ÖDEME / FİYAT BİLGİLERİ

  • Aşağıdaki hizmetlerin tamamını satın almış olmayabilirsinz. Bizimle mutabık olduğunuz veya online olarak müsait olan hizmetleri doldurmalısınız.

ÖDEME BİLGİLERİ VE ONAY

Bu bölümü depozito ile kesin rezervasyon yapacak veya depozito ödeyen ama nihai ödemesini tamamlayacak müşteriler doldurmalıdır. 48 saat opsiyonlu rezervasyon yaptıracak misafirlerimiz sadece önceki bölümlerini doldurmalıdır.

Banka: AKBANK
Alıcı: Haliç Turizm Seyahat ve Org.Tic.Ltd.Şti
IBAN (EURO) : TR90 0004 6000 2003 6000 312250

* TCMB Döviz alış kuruna göre TL olarak da ödeme yapabilirsiniz. www.tcmb.gov.tr/kurlar/today.html
IBAN (TL) : TR460004600020888000224516

Bu adreste Mesafeli Tüketici Sözleşmesini okuyabilirsiniz.